Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

DÖVME VE STERİLİZASYON   DÖVME FİYATI NASIL HESAPLANIR ?

DÖVME MODELLERİ

Melek Dövmeleri, melek tattoo, angel tattoo, melek
MELEK DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Melek dövme tasarımları dövme kültüründe ana akım olarak bilinmekte ve dünya genelinde oldukça popülerliğe sahiptir. Melek dövmeleri fiziksel ve ruhsal dünyaları yansıtır ve Hristiyan toplumuna ait bir sembol değildir Melek kavramları bütün dinlerde amellerle dolu ve melekler aslında sevdiğini....

Devamını oku

 
Aslan dövmeleri, aslan dövme modelleri, aslan tattoo, aslan, lion tattoo
ASLAN DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Güç, cesaret, korkusuz ve liderliği sembol etmektedir. Aslanları avcı becerileri ve soğuk kanlı olarak bilmekteyiz. Aslanlar dünya genelinde en efsane hayvanların içerisinde yer almaktadır. Dişi aslanlar agresif nitelikleri ve kendini koruma zorunluluğu olarak bilinir. Bunun nedeni ise eski mısırlılar dişi aslanları savaş tanrısı olarak kullanmıştır. Günümüzde aslanlar koruma/koruyucu sembolü..

Devamını oku

 
dövme modelleri seçimi
KAPLAN DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Kaplan Dövmeleri: Çin geleneklerinde kaplan dövmeleri korkusuzluğu temsil etmektedir. Kaplanlar Çin Mitolojisinde 12 hayvanlardan bir tanesidir. Çin mitolojisinde kaplanların eşit rakibi ejderhadır. Budizm’e göre kaplan öfke simgeleyen üç canlılardan bir tanesidir. Kaplan ayrıca Güney Kore, Malezya, Bangladeş ve Hindistan ‘da yaşamlarını sürdürtmektelerdir..

Devamını oku

 
Anka Kuşu Dövme Modelleri
ANKA KUŞU DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Anka kuşu güçlü mesajlar içeren efsanevi bir yaratık olarak bilinir. Anka kuşunun mesajı küllerinden doğmak; yaşam ve ölüm döngüsü içermektedir.
Dünya üzerinde hemen hemen bütün kültürlerde benzer özellikleri gösteren yaratıktır. Anka kuşları alevler tarafından yok edilir ve daha güçlü ve hızlı küllerinden doğar, dirilişi sembol eder.

Devamını Oku

 
Kelebek dövme modelleri, butterfly tattoo, dövme modelleri
KELEBEK DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Kelebekler, böceklerin, pul kanatlı kelebekler fertlerine verilen genel isimdir. Kelebekler değişim, yeniden doğuşu ve güzelliği sembol etmektedir. Birçok geleneklerde kelebekler ölen bir kişinin ruhunun geri gelmesidir. Birlikte uçan iki kelebek sevginin sembolüdür.

Devamını Oku

 
Kırlangıç dövme modelleri, kırlangıç dövmeleri, kırlangıç dövme modelleri
KIRLANGIÇ DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Kırlangıç Dövmeleri: 1900 lerin başlarında dövme dünyada yeni yayılmaya başlandığında denizciler tarafından yaptırılan dövmelerinin arasındaydı. Denizciler kırlangıç kuşlarını gördüklerinde kara ‘ya yakın oldukları anlamına gelmekteydi. Kırlangıç dövmeleri denizciler için romantik bir çağrışım olgusu oluşturmuştur.

Devamını Oku

 
Tribal dövme modelleri ve anlamları
TRİBAL DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Tribal dövmelerin tarihi yaklaşık 5000 yıl önce Tunç Çağlarına dayanmaktadır. Farklı kültürlerde farklı ırklara ait olan Tribal dövme desenleri aslen kabile dövmeleridir ve her bir çeltiğin bir anlamı bulunmaktadır. Tribal dövmeleri aşiretler tarafından cesaret anlamı olan dövmeleri vücutlarına sembol olarak yaptırmaktadırlar. 

Devamını oku


dövme modellerinin anlamları
DRAGON DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Ejderha Dragon Dövmeleri: Çin Zodyak kuşağına ait beşinci hayvandır. Dragon İngilizce bir kelimedir büyük su yılanı anlamına gelmektedir yunanca kelimelerinden türemiştir. Ülkemizde ve Avrupa geleneklerinde ejderha bir mağarada yaşayan büyük yılan ve mistik güçlere sahip bir yaratık olarak bilinmektedir.

Devamını oku

 
bıçak ve hançer dövme modelleri ve anlamları
HANÇER DÖVME MODELLERİ VE ANLAMLARI (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Bıçak veya Hançerler antik çağlardan gelen geleneğimizin bir parçası, özellikle dövmede yansıtılan aşk yarasını sembol etmektedir. Hançer dövmeleri hızlı, azim, ölüm ve kişinin gaddarlığını temsil etmektedir.Hançer dövme tasarımlarının içerisine ekleteceğiniz dövme figürleri daha çok anlamlı yaptırtabilirsiniz.


Devamını oku

 
Sevgililer gününe özel dövme modelleri
ÇİFT / SEVGİLİ DÖVME MODELLERİ (12.04.12, Gönderen: Şenol)

Sevgililer gününe özel olarak paylaşılan en güzel 10 kalp dövmeleri. Aşk ve sevgi bütün canlılara verilen en güzel duygulardan bir tanesidir. Şubat ayıda bildiğimiz gibi aşk kokan bir aydır aşkınızı vücudunuza dövme yaptırıp ölümsüzleştirebilirsiniz.
Bütün sevgililerin sevgililer gününü kutluyoruz ve mutluluklar diliyoruz <3.

Devamını oku

 

SAYFALAR 1 - 2 - 3 - 4 - 5

DÖVME MAKALELERİ

dövme bölgesi seçimi
DÖVME BÖLGESİ SEÇİMİ (14.01.12, Gönderen: Şenol)
Dövme bölgesi seçimi gerçekten en önemlisidir, İlk defa dövme yaptıracaksanız eğer vücudunuzun yaşantınızı etkilemiyecek bölgelerine yaptırtmanız gerekmektedir ( el, parmak, boyun, yüz) gibi yerlere kesinlikle önermiyoruz. Dövme modelini vücudunuzun anatomisi yani, sizin istekleriniz doğrultusunda kas yapısını ve diğer faktörlerin doğallığını dikkate almak gerekiyor dövme bölgesi seçerken.. .. Devamını oku
 
SEÇTİĞİNİZ DÖVME MODELLERİNİN TARZI NE ? (02.04.12, Gönderen: Şenol)

Dövme sanatı birbirinden çok farklı ve yeni stiller için büyük platform’dur çeşitli fikirler uygulanmaktadır. Ama, güzel sanatların diğer dallarında olduğu gibi, günümüzde dövmeninde temel tarz’ları vardır.
• Japon ( yakuza tattoo, koi tattoo, dragon tattoo, geisha tattoo, tiger tattoo)
• Old School
• Biyomekanik Devamını oku

 
dövme yapımında enfeksiyon kapma
DÖVME YAPIMINDA ENFEKSİYON KAPMA

(23.08.12, Gönderen: Şenol)

Stüdiomuzda güvenliğiniz önce gelir. Yani stüdiomuz profesyonel dövme stüdiosudur müşteri memnuniyeti %100’dür. Profesyonel dövme sanatçılarımız ve tek kullanımlık dövme ekipmanları ve bitiminde metal aparatlar ilaçlandıktan sonra sterilize edilir. Stüdiomuzda tüm masaüstü dış etkenler izole edilmiştir ve temizdir. Bütün bu koşullarda enfeksiyon ve hastalık kapma riskiniz %0 dır. Devamını oku


Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler


Profesyonel Dövmeci

KADIKOYTATTOO.NET

Kadıköy Body Art, 2010'da İstanbul Kadıköy'de Şenol Başsu Tarafından kurulmuştur.

Randevu ile çalışmaktayız lütfen yaptırmak istediğiniz dövme modelini buraya tıklayarak formu doldurup enini boyutunu belirterek fiyat alabilir randevu alabilirsiniz.

İstek ve yorumlarınız için lütfen ziyaretçi defterinden yorum bırakabilirsiniz.

Herhangibir soru ve görüşleriniz içinde ayrıca bize telefon ve e-mail den ulaşabilirsiniz.

E-mail : kadikoybodyart@gmail.com
Telefon :
0531 524 79 33

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.