Kadıköy Tattoo | Profesyonel Kalıcı Dövme Stüdyosu Dövme Fiyatı Sormak İçin tıkla
 
Kadıköy Tattoo İnstagram Kadıköy Tattoo Facebook Kadıköy Tattoo Twitter Kadıköy Tattoo Google Plus Kadıköy Tattoo Tumblr Kadıköy Tattoo Pinterest
Kadıköy Tattoo İletişim
ADRES VE YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Anasayfa Galeri Dövme Bakımı Dövme Makaleleri Piercing Dövme Ücretleri Studio BLOG İletişim
   
 
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
  • KADIKÖY TATTOO ÇALIŞMALARI
     PANO
  kadıköy dövme
 
   

Önemli Bilgiler

%50 daha ucuz olan dövmeler %50 DAHA UCUZ SAHİPSİZ DÖVME MODELLERİ   dövme fiyatı sor DÖVME FİYATINI BELİRLİYEN UNSURLAR

DÖVME BÖLGESİ SEÇİMİ

Dövme tasarımına karar verilip seçtikten sonra, dövme modelinin vücudunuzdaki yerini belirlemek gerekir. Aslında dövme bölgesi seçimi çok önemlidir örnek verilecek olursa bir melek dövmesi omuzda ve sırtta güzel duruyorsa kol içerisinde güzel durmayabilir, bunun için dövme sanatçınızla yaptığınız görüşmede bu konuda söylediklerini dikkate almalısınız.

Yalnış seçimin sonunda hüsran uğrar dövmenizden soğursunuz. Bunun için profesyonel temiz iş, yani işinde iyi olan dövme sanatçısını bulmanız gerekmektedir. Perspektif duygusu ve bu işte gerçekten deneyimli olduğundan emin olmanız lazım.

Ama birçok dövme sanatçısı kötü olduğu halde kendisine laf söylettirmez kötülemez, aksine dövme sanatının kurucusudur kendisi olduğunu sanar, dahada kötüsü kendisi bile bu yalana inanır :(..

Daha kolay analiz  ve seçim yapabilmeniz için maddeleri aşağıda sıraladım

Dövme bölgesi için ortak yerlerin ayrıntılı bir listesi ;

ÜST KOL
Dövme hayranları arasında en popüler yerdir üst kol dövmeleri. En göze çarpan dövme bölgelerinden birisidir, Kapatılması kolay yerdir ayrı zamandada vücudun hiç acımayan bölgesi diyebiliriz.

AYAK BİLEĞİ
Özellikle kadınlarda, ayak bilek dövme bölgesi harika bir yerdir. Bir önemli faktör ise ayak bileğinde olan dövmeler küçük ve basit olmalıdır. Bu noktada birçok detaylar ilerleyen zamanlarda deform olabilir.

BİLEK
Bu bölgede çok şık ve çok popüler bölgedir, pek çok tarzı bileklerinize yaptırtabilirsiniz. Gerçekçi yani realizm dövmeler, renkli veya detaylı işçilikler vb.

BEL
Özellikle kadınlar için, bir başka popüler dövme bölgelerinden birisidir. Bele yapılan dövmeler karışık veya simetrik tasarımlar yapılmaktadır. Bayanlar için en iyi seçim olan bel bölgesi genellikle tribal dövmeler, kaligrafi yazılar ve karakterlerdir.

GÖĞÜS
Erkekler için herhangi bir dövme tercih edilir, şık durur, genellikle vücudun en fazla yaptırılan dövme bölgesidir.
Gögüs bölgesine ufak dövmeler yakışmaz, büyük dövmeleri tercih edin gögüsünüz için. Kadınlar da ise tam tersidir gögüsün üst kısmına küçük basit dövmeler olabilir veya meme üzerine ufak bir dövmede şık duruyor. Vücüdun bu alanı deri deformu ve sarkma yaşanmaz. 
              
ENSE
Ensede dövme etkileyici olan küçük dövmeler için en uygun bölgelerden birisidir. Simetrik dövme tasarımları yıldız, kelebek ve benzerleri için uygun bi dövme (tattoo) bölgesidir.

GÖBEK.
Göbek muhtemelen vücut sanatı vücudun en underrated bölgesidir. Ancak simetrik veya asimetrik desenler ile çevreleyen yada herhangi bir dövmeni son derece sanatsal kompozisyonlu bir organik dövmeler yapılması çok etkilyecidir.

PARMAK
Genellikle dövme tutkunları tarafından sevilen dövme bölgesidir, Küçük tasarımlar veya yazılar yazdırılır. Genellikle parmaklara yapılan dövmeler bileklerdeki dövmeyi tamamlayan dövmelerdir. Bütün parmakları kapsayan tasarımlar, Tüm ilgiyi kendinize çekersiniz. Bu bölgeye dövme yaptırırken on kere düşünün, çünkü çevreniz veya iş hayatınız dövmeyi kaldırmaz  daha sonra dövme sildirmek için çok uğraşırsınız.

OMUZ
Omuz dövme bölgesi karmaşık yada sanatsal dekoratif dövmeler için mükkemmel dövme bölgesidir. Bu bölgeye simetretik dövmeler örneğin yıldız, mandala gibi dövmeler yaptırılmaktadır. Omuzdan sırta uzanan dövme kompozisyonlarında genellikle daha iddialı sanatsal fikirler uygulanmaktadır ama çoğu zaman asimetriktir. Omuza giden dövmeler kısaca Portre, Realizim (gerçekçi dövmeler), biomechanic dövmelerdir.

GÖZ KAPAKLARI
Göz kapaklarınıza ilginç tasarımlar yaptırtabilirsiniz, ama çok canınız yanıcağını unutmayın ve yaptırmadan önce çok iyi düşünün.

KALÇA
Kalçada bölgesinde dövme çok şık duran bölgedir, özellikle bayanlarda kilot hizasında olan yazı dövmeleri, veya şekiller oldukça şık duruyor. Dövme bölgesi olarak biraz deform olabilir ilerleyen zamanlarda bunun için spor yapmanız gerekmektedir.

KOLLAR
Dövmeye ilk başlama bölgesidir, kol bölgesine her dövme tarzı olur. Kolayca gizleyebilirsiniz ve dövmelerinizin görünmesi için mükkemel bir yerdir.

KARIN.
Karın büyük bir alan ve büyük dövmeler için en uygun bölgedir. Eğer karnınıza dövme istiyorsanız dövme bakımını kusursuz uygulamanız gerekmektedir. Bölgede deform olmaz, kilo alma durumlarında birşey olmaz. Çünkü vücud orantılı genişlemektedir.

YÜZ
Dövme yüz bölgesinde direk ilgiyi çeken bölgedir. Genellikle dövme tutkunları  ve dövme sanatçılarının yaptırdığı pek bi acıyan bölgedir. Yüz bölgesine genellikle yaptırılan dövmelerde, göz damlası dövmesi, kaş kenarına yıldız veya gözyaşı gibi küçük gizli dövmelerdir

BOYUN (ÖN KISIM)
Boyuna dövme yaptırmak acı hissi büyük olan bölgedir. Bölgeye oldschool dövme tasarımları özellikle çok yakışıyor. Bu bölgeye dövme yaptırmadan önce iş hayatını ve çevreni görmeniz gerekmektedir, dövme sildirme işlemleri %100 sonuç vermiyordur unutmayın ..

Burada sizin beğendiniz dövme (tattoo) modeli seçiminde yardımcı olacak unsurlar;
•              Her şeyden önce, sizi ifade edebilen dövmeyi yaptırmanız
•              Eğer etkileyici olmak istiyorsanız, Sizin için özel bir anlamı olan nesnelerin, görüntüleri düşünün
•              Başkasının yaptırdığı dövmelerden kaçının, örnek olarak görün sadece
•              Hayal gücünüzü sürekli çalıştırın
•              Fotoğraf, grafik, afiş, poster, etiketler ve benzeri eğitim, yeni fikirler aramak için kullanın.
•              Ne istediğinizi yakın bir şey bulursanız, dövme sanatçınızla paylaşın, eleştirin fikir alın
•              Dövmenizin renk, ve gölgesi için iyi düşünün
•              Gelecekteki kariyerinizi düşünere adım atın
•              DÖVMEYİ ACELEYE GETİRMEYİN

Eğer orjinal bir fikir bulunursa herhangi bir tasarım veya resim stüdyomuzda görüşmenin sonucunda renkleriyle oynanır, bulunan dövme tanınmayacak kadar değiştirilebilir.

Anahtar Kelimeler : İstanbul dövme - istanbuldaki dövmeciler - kadıköy dövme - dövme

DÖVME MAKALELERİ  
 
kadıköydeki dövmeciler
SAHİPSİZ DÖVME TASARIMLARI (30.03.14, Gönderen: Admin)

Beğendiğimiz ve yapmak istediğimiz dövme (tattoo) tasarımlarını %50 daha ucuza yapmaktayız.Ayrıca dikkat çekici veya espirili dövme tasarımlarını ve dövme modellerinide kabul ediyoruz. Orjinal fikirleriniz varsa bizimle iletişime geçip paylaşabilir, yaptırabilirsiniz.
Devamını oku

 
dövme fiyatı nasıl hesaplanır
DÖVME FİYATLANDIRMASI (23.11.13, Gönderen: Admin)
Her dövme yaptırtmak gibi sizde güzel dövme temiz işçilikli dövme istiyorsunuz. Nereye gittiyseniz farklı fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. İstediğiniz boyut ve büyüklüğü detayları belli ise gittiğiniz birçok tattoo stüdyosu aynı fiyatı verecektir. Beklediğinizin çok üstünde veya altlarında fiyatlar alabilirsiniz. Öncelikle iyiyi ve kötüyü ayırt edebilmeniz gerekmektedir......Devamını oku
 
Dövme modelleri, tattoo katalog, dövme ve yer seçimleri
DÖVME MODELİ VE DÖVME BÖLGESİ SEÇİMİ (01.02.12, Gönderen: Admin)
Dövme yaptırtmaya karar verdikten sonra, tattoo modelinin yeri çok önemli. İlk defa dövme yaptırtanlar için el, boyun yani anlıyacağınız görünen yerlere kesinlikle yaptırtmanızı önermiyoruz. Gelecekteki iş hayatınız, çevrenizin size bakış açısını görmeniz lazım. Dövme bölgesini beğendiğiniz dövme modeline ve vücudunuzun anotomisine bağlıdır.... Devamı oku
 
rihanna dövme modelleri
DÖVME BAKIM TALİMATLARI (01.02.14, Gönderen: Admin)

Dövme bittikten sonra dış etkenleri, elbise temaslarını önlemek için streç film ile dövme bölgesi kapatılır. Dövme sonrası artık orası bir açık yaradır, açık yaralar bakteri ve enfeksiyon için büyük bir üreme alanıdır. Tattoo bölgesi kapatıldıktan sonra (streç film) bandajını 2 saat sonra çıkartıyorsunuz......
Devamını oku

 


Dövme Videolarıfacebookta bizi bulun

Dövme Kataloğu

Dövme Katalogu, Aslan Dövmesi, Kartal Dövmesi, Tribal Dövme, 3 Boyutlu Dövmeler, Renki Dövme, Gölgeli Dövme, Yazı Dövmeleri


Kadıköy Tattoo Kalıcı Dövme, Yaptığımız işler


Profesyonel Dövmeci

KADIKOYTATTOO.NET

Kadıköy Body Art, 2010'da İstanbul Kadıköy'de Şenol Başsu Tarafından kurulmuştur.

Randevu ile çalışmaktayız lütfen yaptırmak istediğiniz dövme modelini buraya tıklayarak formu doldurup enini boyutunu belirterek fiyat alabilir randevu alabilirsiniz.

İstek ve yorumlarınız için lütfen ziyaretçi defterinden yorum bırakabilirsiniz.

Herhangibir soru ve görüşleriniz içinde ayrıca bize telefon ve e-mail den ulaşabilirsiniz.

E-mail : kadikoybodyart@gmail.com
Telefon :
0531 524 79 33

 
    Anasayfa  Tattoo   Dövme Fiyatları   Kalıcı Makyaj   Piercing  Dövme Makaleleri   Dövme Bakımı  Dövme Modelleri  İletişim Yukarıya çık
Kadıköy Tattoo | Kalıcı Dövme ve Piercing Hizmeti Veren Profesyonel Dövme Stüdyosudur.

Kadikoytattoo.net © 2005 - 2014 Tüm hakları saklıdır.